| Дэлгэцийн төрөл | IPS-TFT-LCD |
| Брэндийн нэр | Мэргэн Ухаан |
| Хэмжээ | 1.08 инч |
| Пикселүүд | 128×220 цэгүүд |
| Чиглэлийг харах | IPS/Үнэгүй |
| Идэвхтэй бүс (AA) | 13.82×23.76 мм |
| Самбарын хэмжээ | 16.12×29.76×1.52 мм |
| Өнгөний зохицуулалт | RGB босоо судал |
| Өнгө | 65 мянган |
| Гэрэлтүүлэг | 300 (хамгийн бага)cd/м² |
| Интерфэйс | SPI / MCU |
| Пин дугаар | 13 |
| Жолоочийн IC | GC9A01 |
| Арын гэрэлтүүлгийн төрөл | 1 ширхэг чиптэй цагаан LED гэрэл |
| Хүчдэл | 2.5~3.3 В |
| Жин | 1.2 гр |
| Ашиглалтын температур | -20 ~ +70 °C |
| Хадгалах температур | -30 ~ +80°C |
N108-1222TBBIG15-H13 нь жижиг хэмжээтэй 1.08 инчийн IPS өргөн өнцгийн TFT-LCD дэлгэцийн модуль юм. Энэхүү жижиг хэмжээтэй TFT-LCD самбар нь 128×220 пикселийн нягтралтай, GC9A01 хянагчийн IC суурилуулсан, 4 утастай SPI интерфэйсийг дэмждэг, тэжээлийн хүчдэлийн (VDD) хүрээ 2.5V~3.3V, модулийн гэрэлтэлт 300 cd/m², контраст 800 байна.
Энэхүү 1.08 инчийн TFT LCD дэлгэцийн нэг онцлог нь суурилуулсан IPS (Хавтгай доторх шилжих) самбар юм. Энэхүү технологи нь зүүн: 80 / баруун: 80 / дээд: 80 / доод: 80 градус (ердийн) гэсэн өргөн харах өнцөгтэй бөгөөд хэрэглэгчдэд бүх өнцгөөс тод, тод дүрслэлийг мэдрэх боломжийг олгодог. Та видео үзэж, зураг үзэж эсвэл тоглоом тоглож байгаа эсэхээс үл хамааран дэлгэц нь дээд зэргийн харааны туршлагыг баталгаажуулдаг.
N108-1222TBBIG15-H13 нь өмсөж болох төхөөрөмж, цагаан бүтээгдэхүүн, видео систем, эмнэлгийн хэрэгсэл, ухаалаг цоож зэрэг хэрэглээнд маш тохиромжтой. Энэхүү модулийн ажиллах температур -20 ℃-аас 70 ℃ хүртэл, хадгалах температур -30 ℃-аас 80 ℃ хүртэл байна.