| Дэлгэцийн төрөл | OLED |
| Брэндийн нэр | Мэргэн Ухаан |
| Хэмжээ | 2.70 инч |
| Пикселүүд | 128×64 цэгүүд |
| Дэлгэцийн горим | Идэвхгүй матриц |
| Идэвхтэй бүс (AA) | 61.41×30.69 мм |
| Самбарын хэмжээ | 73×40.24×2.0 мм |
| Өнгө | Цагаан/Цэнхэр/Шар |
| Гэрэлтүүлэг | 50 (хамгийн бага)cd/м² |
| Жолоодлогын арга | Гадаад хангамж |
| Интерфэйс | Зэрэгцээ/I²C/4 утастай SPI |
| Үүрэг | 1/64 |
| Пин дугаар | 30 |
| Жолоочийн IC | SSD1327 |
| Хүчдэл | 1.65-3.3 В |
| Жин | Тооцоолсон |
| Ашиглалтын температур | -40 ~ +70 °C |
| Хадгалах температур | -40 ~ +85°C |
X270-2864ASWHG03-C30 нь 128x64 пикселийн нягтралтай, 2.70 инчийн COG график OLED дэлгэц юм. Энэхүү OLED дэлгэцийн модулийн контурын хэмжээс нь 73×40.24×2.0 мм, AA хэмжээ нь 61.41×30.69 мм юм.
Энэ модуль нь SSD1327 хянагчийн IC-тэй хамт суурилагдсан; үүнийг зэрэгцээ, 4 шугамтай SPI болон I²C интерфэйсүүдээр дэмжих боломжтой; логикийн тэжээлийн хүчдэл нь 3.0V (ердийн утга), жолоодлогын 1/64 үүрэг юм.
X270-2864ASWHG03-C30 нь COG бүтэцтэй OLED дэлгэц бөгөөд энэхүү OLED модуль нь ухаалаг гэрийн хэрэглээ, гар багаж хэрэгсэл, ухаалаг технологийн төхөөрөмж, автомашин, багаж хэрэгсэл, эмнэлгийн хэрэгсэл гэх мэтэд тохиромжтой.
OLED модуль нь -40℃-аас +70℃ хүртэлх температурт ажиллах боломжтой; хадгалах температур нь -40℃-аас +85℃ хооронд хэлбэлздэг.
1. Нимгэн – Арын гэрэлтүүлэг шаардлагагүй, өөрөө цацруулдаг;
2. Өргөн харах өнцөг: Чөлөөт градус;
3. Өндөр тод байдал: 80 cd/m²;
4. Өндөр тодосголтын харьцаа (Dark Room): 2000:1;
5. Өндөр хариу үйлдэл үзүүлэх хурд (<2μS);
6. Өргөн ажиллагааны температур;
7. Цахилгаан зарцуулалт бага.
2.70 инчийн 128x64 цэгэн матрицтай OLED дэлгэцийн модуль! Энэхүү хамгийн сүүлийн үеийн дэлгэц нь хосгүй гүйцэтгэл болон шинэлэг онцлогуудыг бий болгодог.
Орон зайн үр ашгийг харгалзан бүтээсэн 2.70 инчийн хэлбэр хүчин зүйл нь авсаархан төхөөрөмжүүдтэй жигд нэгтгэх боломжийг олгодог бөгөөд харааны онцгой үнэн зөв байдлыг хадгалдаг. 128x64 пикселийн нягтрал нь гайхалтай дүрслэл, уншигдахуйц контентын танилцуулгыг баталгаажуулж, дээд зэргийн график тод байдлын тусламжтайгаар хэрэглэгчийн харилцан үйлчлэлийг сайжруулдаг.
Дараагийн үеийн OLED технологийг ашиглан энэхүү модуль нь хязгааргүй тодосголтын харьцаа, жинхэнэ өнгөний хуулбарлалт, 170° хэт өргөн харах өнцөг зэрэг онцгой харааны параметрүүдийг бий болгодог. Өөрөө цацруулдаг пикселийн бүтэц нь уламжлалт LCD шийдлүүдтэй харьцуулахад төгс хар түвшинг хангаж, эрчим хүчний хэрэглээг бууруулдаг.
Энэхүү олон талт 128x64 OLED шийдэл нь авсаархан дэлгэцийн технологийг шинээр тодорхойлж, эргономик дизайныг инженерчлэлийн шилдэг байдалтай хослуулсан. Үүний дасан зохицох архитектур нь захиалгат програм хангамжийн хөгжүүлэлт болон арын гэрэлтүүлгийн тохиргоог дэмждэг тул хэрэглээний электроникийн туршилтын загвар болон арилжааны бүтээгдэхүүний интеграцид адилхан тохиромжтой. Манай дээд зэрэглэлийн OLED инновацитай хамт дараагийн түвшний харааны харилцаа холбоог хүлээн аваарай.