| Дэлгэцийн төрөл | IPS-TFT-LCD |
| Брэндийн нэр | Мэргэн Ухаан |
| Хэмжээ | 1.33 инч |
| Пикселүүд | 240×240 цэгүүд |
| Чиглэлийг харах | IPS/Үнэгүй |
| Идэвхтэй бүс (AA) | 23.4×23.4 мм |
| Самбарын хэмжээ | 26.16×29.22×1.5 мм |
| Өнгөний зохицуулалт | RGB босоо судал |
| Өнгө | 65 мянган |
| Гэрэлтүүлэг | 350 (хамгийн бага)cd/м² |
| Интерфэйс | SPI / MCU |
| Пин дугаар | 12 |
| Жолоочийн IC | ST7789V3 |
| Арын гэрэлтүүлгийн төрөл | 2 ширхэг ЦАГААН ЧИП LED |
| Хүчдэл | 2.4~3.3 В |
| Жин | Тооцоолсон |
| Ашиглалтын температур | -20 ~ +70 °C |
| Хадгалах температур | -30 ~ +80°C |
N133-2424TBBIG26-H12 нь 1.33 инчийн диагональ дөрвөлжин дэлгэцтэй, 240x240 пикселийн нягтралтай TFT-LCD модуль юм.
Энэхүү дөрвөлжин LCD дэлгэц нь IPS самбарыг ашигладаг бөгөөд өндөр нягтралтай, дэлгэц эсвэл пиксел унтарсан үед бүрэн хар дэвсгэртэй, зүүн:80 / баруун:80 / дээш:80 / доош:80 градус (ердийн), 800:1 нягтралын харьцаа (ердийн утга), 350 cd/m² тод байдал (ердийн утга), мөн гялбаагүй шилэн гадаргуу зэрэг давуу талуудтай.
Модуль нь SPI интерфэйсээр дамжуулан дэмжих боломжтой ST7789V3 драйверын IC-тэй хамт суурилагдсан.
LCM-ийн тэжээлийн хүчдэл нь 2.4V-ээс 3.3V хүртэл байдаг бөгөөд энэ нь ердийн утга нь 2.8V юм. Дэлгэцийн модуль нь авсаархан төхөөрөмж, өмсдөг төхөөрөмж, гэрийн автоматжуулалтын бүтээгдэхүүн, цагаан бүтээгдэхүүн, видео систем, эмнэлгийн хэрэгсэл гэх мэтт тохиромжтой.
Энэ нь -20℃-аас +70℃ хүртэлх температурт, -30℃-аас +80℃ хүртэлх хадгалах температурт ажиллах боломжтой.
①Эцсийн хэрэглээний талаар гүнзгий, цогц ойлголттой байх;
2Төрөл бүрийн дэлгэцийн төрлүүдийн өртөг болон гүйцэтгэлийн давуу талын шинжилгээ;
③Хамгийн тохиромжтой дэлгэцийн технологийг шийдэхийн тулд үйлчлүүлэгчидтэй тайлбар, хамтын ажиллагаа явуулах;
④Үйл явцын технологи, бүтээгдэхүүний чанар, зардал хэмнэх, хүргэлтийн хуваарь гэх мэтийг тасралтгүй сайжруулах тал дээр ажиллах.