| Дэлгэцийн төрөл | IPS-TFT-LCD |
| Брэндийн нэр | Мэргэн Ухаан |
| Хэмжээ | 1.28 инч |
| Пикселүүд | 240×240 цэгүүд |
| Чиглэлийг харах | IPS/Үнэгүй |
| Идэвхтэй бүс (AA) | 32.4×32.4 мм |
| Самбарын хэмжээ | 35.6×38.1×1.6 мм |
| Өнгөний зохицуулалт | RGB босоо судал |
| Өнгө | 65 мянган |
| Гэрэлтүүлэг | 350 (хамгийн бага)cd/м² |
| Интерфэйс | SPI / MCU |
| Пин дугаар | 12 |
| Жолоочийн IC | GC9A01 |
| Арын гэрэлтүүлгийн төрөл | 1 ширхэг чиптэй цагаан LED гэрэл |
| Хүчдэл | 2.5~3.3 В |
| Жин | 1.2 гр |
| Ашиглалтын температур | -20 ~ +70 °C |
| Хадгалах температур | -30 ~ +80°C |
N128-2424THWIG04-H12 нь 240x240 пикселийн нягтралтай, 1.28 инчийн диаметртэй дэлгэцтэй, дугуй IPS TFT-LCD дэлгэц юм.
Энэхүү дугуй TFT дэлгэц нь SPI интерфэйсээр холбогдож чаддаг GC9A01 драйверын IC-тэй хамт бүтээгдсэн IPS TFT-LCD самбараас бүрдэнэ.
N128-2424THWIG04-H12 нь IPS (Хавтгай дотор шилжих) самбар бөгөөд өндөр тодосголт, дэлгэц эсвэл пиксел унтарсан үед жинхэнэ хар дэвсгэр, өргөн харах өнцөгтэй: Зүүн:85 / Баруун:85 / Дээш:85 / Доош:85 градус (ердийн), тодосголтын харьцаа 1,100:1 (ердийн утга), тод байдал 350 cd/m² зэрэг давуу талтай.
LCM-ийн тэжээлийн хүчдэл нь 2.5V-аас 3.3V хүртэл байдаг бөгөөд ердийн утга нь 2.8V байдаг.
Дэлгэцийн модуль нь авсаархан төхөөрөмж, өмсдөг төхөөрөмж, гэрийн автоматжуулалтын бүтээгдэхүүн, цагаан бүтээгдэхүүн, видео систем гэх мэтт тохиромжтой.
Энэ нь -20℃-аас +70℃ хүртэлх температурт, -30℃-аас +80℃ хүртэлх хадгалах температурт ажиллах боломжтой.