| Дэлгэцийн төрөл | OLED |
| Брэндийн нэр | Мэргэн Ухаан |
| Хэмжээ | 1.40 инч |
| Пикселүүд | 160×160 цэгүүд |
| Дэлгэцийн горим | Идэвхгүй матриц |
| Идэвхтэй бүс (AA) | 25×24.815 мм |
| Самбарын хэмжээ | 29×31.9×1.427 мм |
| Өнгө | Цагаан |
| Гэрэлтүүлэг | 100 (хамгийн бага)cd/м² |
| Жолоодлогын арга | Гадаад хангамж |
| Интерфэйс | 8 битийн 68XX/80XX Зэрэгцээ, 4 утастай SPI, I2C |
| Үүрэг | 1/160 |
| Пин дугаар | 30 |
| Жолоочийн IC | CH1120 |
| Хүчдэл | 1.65-3.5 В |
| Жин | Тооцоолсон |
| Ашиглалтын температур | -40 ~ +85 °C |
| Хадгалах температур | -40 ~ +85°C |
X140-6060KSWAG01-C30 нь 1.40 инчийн COG график OLED дэлгэцийн модуль бөгөөд 160×160 пикселээр хийгдсэн. OLED модуль нь CH1120 хянагчийн IC-тэй хамт суурилагдсан; энэ нь Параллель/I²C/4 утастай SPI интерфэйсийг дэмждэг.
OLED COG модуль нь маш нимгэн, хөнгөн жинтэй, бага эрчим хүч зарцуулдаг тул гар багаж, өмсдөг төхөөрөмж, ухаалаг эмнэлгийн хэрэгсэл, эмнэлгийн багаж хэрэгсэл гэх мэтт маш сайн тохирно.
OLED дэлгэцийн модуль нь -40℃-аас +85℃ хүртэлх температурт ажиллах боломжтой; хадгалах температур нь -40℃-аас +85℃ хооронд хэлбэлздэг.
Товчхондоо, X140-6060KSWAG01-C30 OLED дэлгэцийн модуль нь янз бүрийн салбарт тохиромжтой авсаархан, өндөр нягтралтай, олон талт шийдэл юм.
Хөнгөн хийц, бага эрчим хүчний хэрэглээ, маш сайн температурын тогтвортой байдал зэрэг нь багаж хэрэгслийн тоног төхөөрөмжөөс эхлээд эмнэлгийн хэрэгсэл хүртэлх хэрэглээнд төгс сонголт юм.
OLED модулийн тусламжтайгаар гайхалтай дүрслэл болон найдвартай ажиллагааг мэдрээрэй.
1. Нимгэн – Арын гэрэлтүүлэг шаардлагагүй, өөрөө цацруулдаг;
2. Өргөн харах өнцөг: Чөлөөт градус;
3. Өндөр тод байдал: 150 cd/m²;
4. Өндөр тодосголтын харьцаа (Харанхуй өрөө): 10000:1;
5. Өндөр хариу үйлдэл үзүүлэх хурд (<2μS);
6. Өргөн ажиллагааны температур;
7. Цахилгаан зарцуулалт бага.