| Дэлгэцийн төрөл | OLED |
| Брэндийн нэр | Мэргэн Ухаан |
| Хэмжээ | 0.66 инч |
| Пикселүүд | 64x48 цэгүүд |
| Дэлгэцийн горим | Идэвхгүй матриц |
| Идэвхтэй бүс (AA) | 13.42×10.06 мм |
| Самбарын хэмжээ | 16.42×16.9×1.25 мм |
| Өнгө | Монохром (Цагаан) |
| Гэрэлтүүлэг | 80 (хамгийн бага)cd/м² |
| Жолоодлогын арга | Дотоод хангамж |
| Интерфэйс | Зэрэгцээ/ I²C /4 утастай SPI |
| Үүрэг | 1/48 |
| Пин дугаар | 28 |
| Жолоочийн IC | SSD1315 |
| Хүчдэл | 1.65-3.5 В |
| Жин | Тооцоолсон |
| Ашиглалтын температур | -40 ~ +85 °C |
| Хадгалах температур | -40 ~ +85°C |
N066-6448TSWPG03-H28 модуль нь хэрэглэгчийн зэрэглэлийн COG OLED дэлгэц бөгөөд диагональ хэмжээ нь 0.66 инч, 64x48 цэгийн нягтралтай. Энэхүү OLED модуль нь SSD1315 IC-тэй хамт суурилагдсан; энэ нь Зэрэгцээ/I²C/4 утастай SPI интерфэйсийг дэмждэг; логикийн тэжээлийн хүчдэл нь 2.8V (VDD), дэлгэцийн тэжээлийн хүчдэл нь 7.5V (VCC) юм. 50% шатрын самбарын дэлгэцтэй гүйдэл нь 7.25V (цагаан өнгөний хувьд), жолооны ачаалал 1/48. N066-6448TSWPG03-H28 модуль нь дотоод цэнэглэх насосны хангамж болон гадаад VCC хангамжийг дэмждэг.
Энэ модуль нь өмсөж болох төхөөрөмж, зөөврийн төхөөрөмж гэх мэтэд тохиромжтой. Үүнийг –40℃-аас +85℃ хүртэлх температурт ажиллуулах боломжтой; хадгалах температур нь -40℃-аас +85℃ хооронд хэлбэлздэг.
1. Нимгэн – Арын гэрэлтүүлэг шаардлагагүй, өөрөө цацруулдаг;
2. Өргөн харах өнцөг: Чөлөөт градус;
3. Өндөр тод байдал: 430 cd/m²;
4. Өндөр тодосголтын харьцаа (Dark Room): 2000:1;
5. Өндөр хариу үйлдэл үзүүлэх хурд (<2μS);
6. Өргөн ажиллагааны температур;
7. Цахилгаан зарцуулалт бага.