| Дэлгэцийн төрөл | OLED |
| Брэндийн нэр | Мэргэн Ухаан |
| Хэмжээ | 0.63 инч |
| Пикселүүд | 120x28 цэгүүд |
| Дэлгэцийн горим | Идэвхгүй матриц |
| Идэвхтэй бүс (AA) | 15.58×3.62 мм |
| Самбарын хэмжээ | 21.54×6.62×1.22 мм |
| Өнгө | Монохром (Цагаан) |
| Гэрэлтүүлэг | 220 (хамгийн бага)cd/м² |
| Жолоодлогын арга | Дотоод хангамж |
| Интерфэйс | I²C |
| Үүрэг | 1/28 |
| Пин дугаар | 14 |
| Жолоочийн IC | SSD1312 |
| Хүчдэл | 1.65-3.3 В |
| Жин | Тооцоолсон |
| Ашиглалтын температур | -40 ~ +85 °C |
| Хадгалах температур | -40 ~ +85°C |
N063-2028TSWIG02-H14 нь ердөө 0.63 инчийн хэмжээтэй бөгөөд таны дэлгэцийн хэрэгцээнд тохирсон авсаархан, олон талын шийдлийг санал болгодог. Модуль нь 120x28 цэгийн пикселийн нягтралтай, 270 cd/m² хүртэл гэрэлтэлттэй тул тод, тод дүрсийг баталгаажуулдаг. 15.58×3.62 мм-ийн AA хэмжээ, 21.54×6.62×1.22 мм-ийн нийт тойм нь янз бүрийн электрон төхөөрөмж болон системд нэгтгэхэд хялбар болгодог. Энэхүү 0.63 инчийн 120x28 хэмжээтэй жижиг OLED дэлгэц нь өмсдөг төхөөрөмж, цахим тамхи, зөөврийн төхөөрөмж, хувийн арчилгааны хэрэгсэл, дуу хураагч үзэг, эрүүл мэндийн хэрэгсэл гэх мэтт тохиромжтой.
Манай OLED дэлгэцийн модулиудын гол онцлогуудын нэг нь өндөр чанартай I²C интерфэйс бөгөөд энэ нь саадгүй харилцаа холбоо, хяналтыг бий болгодог. Энэ нь жигд ажиллагаа, таны одоо байгаа тохиргоонд хялбар нэгтгэх боломжийг олгодог. Үүнээс гадна, дэлгэцийн модуль нь SSD1312 драйвер IC-ээр тоноглогдсон бөгөөд энэ нь дэлгэцийн модулийн гүйцэтгэл, найдвартай байдлыг улам сайжруулдаг.
1. Нимгэн – Арын гэрэлтүүлэг шаардлагагүй, өөрөө цацруулдаг;
2. Өргөн харах өнцөг: Чөлөөт градус;
3. Өндөр тод байдал: 270 cd/m²;
4. Өндөр тодосголтын харьцаа (Dark Room): 2000:1;
5. Өндөр хариу үйлдэл үзүүлэх хурд (<2μS);
6. Өргөн ажиллагааны температур;
7. Цахилгаан зарцуулалт бага.