| Дэлгэцийн төрөл | OLED |
| Брэндийн нэр | Мэргэн Ухаан |
| Хэмжээ | 1.32 инч |
| Пикселүүд | 128×96 цэгүүд |
| Дэлгэцийн горим | Идэвхгүй матриц |
| Идэвхтэй бүс (AA) | 26.86×20.14 мм |
| Самбарын хэмжээ | 32.5×29.2×1.61 мм |
| Өнгө | Цагаан |
| Гэрэлтүүлэг | 80 (хамгийн бага)cd/м² |
| Жолоодлогын арга | Гадаад хангамж |
| Интерфэйс | Зэрэгцээ/I²C/4 утастай SPI |
| Үүрэг | 1/96 |
| Пин дугаар | 25 |
| Жолоочийн IC | SSD1327 |
| Хүчдэл | 1.65-3.5 В |
| Жин | Тооцоолсон |
| Ашиглалтын температур | -40 ~ +70 °C |
| Хадгалах температур | -40 ~ +85°C |
Хөнгөн хийц, бага эрчим хүчний хэрэглээ, хэт нимгэн профайлыг хослуулсан дэвшилтэт COG бүтэцтэй OLED дэлгэцийн модуль болох N132-2896GSWHG01-H25-ийг танилцуулж байна. Дэлгэц нь 1.32 инчийн хэмжээтэй бөгөөд 128×96 цэгийн пикселийн нягтралтай тул янз бүрийн хэрэглээнд тодорхой дүрслэлийг өгдөг. Модуль нь 32.5×29.2×1.61 мм хэмжээтэй авсаархан тул зай багатай тоног төхөөрөмжид тохиромжтой.
Энэхүү OLED модулийн нэг онцлог нь маш сайн тод байдал юм. Дэлгэц нь хамгийн багадаа 100 cd/m² тод байдалтай тул гэрэлтэй орчинд ч гэсэн маш сайн харагдах байдлыг хангана. Та үүнийг багаж хэрэгсэл, гэрийн хэрэглээ, санхүүгийн POS, гар багаж хэрэгсэл, ухаалаг технологийн тоног төхөөрөмж, эмнэлгийн багаж хэрэгсэл гэх мэтэд ашиглаж байгаа эсэхээс үл хамааран модуль нь тодорхой бөгөөд тод хэрэглэгчийн интерфэйсийг бий болгоно.
N132-2896GSWHG01-H25 нь янз бүрийн нөхцөлд ажиллахаар бүтээгдсэн бөгөөд -40°C-аас +70°C хүртэлх температурт өөгүй ажилладаг. Үүнээс гадна, хадгалах температурын хүрээ нь -40℃-аас +85℃ хүртэл байдаг тул хэт туйлширсан орчинд ч найдвартай ажиллагааг хангадаг. Энэ нь тогтвортой байдал, бат бөх чанар шаарддаг хэрэглээнд тохиромжтой бөгөөд таны тоног төхөөрөмж ямар ч нөхцөлд найдвартай ажиллах болно гэдэгт итгэлтэй байж болно.
①Нимгэн - Арын гэрэлтүүлэг шаардлагагүй, өөрөө цацруулдаг;
2Өргөн харах өнцөг: Чөлөөт градус;
③Өндөр тод байдал: 100 cd/m²;
④Өндөр тодосголтын харьцаа (Dark Room): 10000:1;
⑤Өндөр хариу үйлдэл үзүүлэх хурд (<2μS);
⑥Өргөн хүрээний үйл ажиллагааны температур
⑦Цахилгаан зарцуулалт бага;