| Дэлгэцийн төрөл | OLED |
| Брэндийн нэр | Мэргэн Ухаан |
| Хэмжээ | 3.12 инч |
| Пикселүүд | 256×64 цэгүүд |
| Дэлгэцийн горим | Идэвхгүй матриц |
| Идэвхтэй бүс (AA) | 76.78×19.18 мм |
| Самбарын хэмжээ | 88×27.8×2.0 мм |
| Өнгө | Цагаан/Цэнхэр/Шар |
| Гэрэлтүүлэг | 60 (Хамгийн бага)cd/м² |
| Жолоодлогын арга | Гадаад хангамж |
| Интерфэйс | Зэрэгцээ/4 утастай SPI |
| Үүрэг | 1/64 |
| Пин дугаар | 30 |
| Жолоочийн IC | SSD1322UR1(COF) |
| Хүчдэл | 1.65-3.3 В |
| Жин | Тооцоолсон |
| Ашиглалтын температур | -40 ~ +85 °C |
| Хадгалах температур | -40 ~ +85°C |
X312-5664ASWDF01-C30 нь 256×64 пикселийн нягтралтай, 3.12 инчийн график OLED дэлгэц юм.
Энэхүү OLED дэлгэцийн модуль нь 88×27.8×2.0 мм хэмжээтэй, AA хэмжээтэй 76.78×19.18 мм хэмжээтэй;
Энэ модуль нь SSD1322UR1(COF) хянагчийн IC-тэй хамт суурилагдсан; үүнийг зэрэгцээ, 4 шугамтай SPI болон I²C интерфэйсүүдээр дэмжих боломжтой; логикийн тэжээлийн хүчдэл нь 2.5V (ердийн утга), жолоодлогын 1/64 үүрэг юм.
X312-5664ASWDF01-C30 нь COF бүтэцтэй OLED дэлгэц бөгөөд энэхүү OLED модуль нь эмнэлгийн хэрэглээ, удирдлагын самбар, өөрөө төлбөр тооцооны машин, тасалбарын машин, зогсоолын тоолуур гэх мэтэд тохиромжтой.
OLED модуль нь -40℃-аас +85℃ хүртэлх температурт ажиллах боломжтой; хадгалах температур нь -40℃-аас +85℃ хооронд хэлбэлздэг.
X312-5664ASWDF01-C30 PMOLED модуль болон түүний дэвшилтэт функцуудын тусламжтайгаар хэрэглэгчид дээд зэргийн харааны туршлагыг авах боломжтой.
SSD1322 драйверын IC-тэй нийцтэй байдал нь оновчтой ажиллагаа болон гүйцэтгэлийг баталгаажуулдаг.
Jiangxi Wisevision Optronics Co., Ltd нь таны бүтээгдэхүүнийг сайжруулж, хэрэглэгчийн туршлагыг сайжруулахын тулд танд хамгийн сүүлийн үеийн дэлгэцийн шийдлүүдийг санал болгоно.
Таны OLED модулийн бүх хэрэгцээг хангахын тулд бидэнд итгээрэй, манай мэргэжлийн ур чадвар таны амжилтыг хөтөлнө.
1. Нимгэн – Арын гэрэлтүүлэг шаардлагагүй, өөрөө цацруулдаг;
2. Өргөн харах өнцөг: Чөлөөт градус;
3. Өндөр тод байдал: 80 cd/m²;
4. Өндөр тодосголтын харьцаа (Dark Room): 2000:1;
5. Өндөр хариу үйлдэл үзүүлэх хурд (<2μS);
6. Өргөн ажиллагааны температур;
7. Цахилгаан зарцуулалт бага.