| Дэлгэцийн төрөл | OLED |
| Брэндийн нэр | Мэргэн Ухаан |
| Хэмжээ | 2.89 инч |
| Пикселүүд | 167×42 цэгүүд |
| Дэлгэцийн горим | Идэвхгүй матриц |
| Идэвхтэй бүс (AA) | 71.446×13.98 мм |
| Самбарын хэмжээ | 75.44×24.4×2.03 мм |
| Өнгө | Цагаан |
| Гэрэлтүүлэг | 80 (хамгийн бага)cd/м² |
| Жолоодлогын арга | Гадаад хангамж |
| Интерфэйс | 8 битийн 68XX/80XX Зэрэгцээ, 4 утастай SPI |
| Үүрэг | 1/42 |
| Пин дугаар | 24 |
| Жолоочийн IC | SSD1322 |
| Хүчдэл | 1.65-3.3 В |
| Жин | Тооцоолсон |
| Ашиглалтын температур | -40 ~ +85 °C |
| Хадгалах температур | -40 ~ +85°C |
N289-6742ASWAG01-C24 нь 167×42 пикселийн нягтралтай, 2.89 инчийн COG график OLED дэлгэц юм.
Энэхүү OLED дэлгэцийн модуль нь 75.44×24.4×2.03 мм хэмжээтэй, AA хэмжээтэй 71.446×13.98 мм хэмжээтэй; Энэхүү модуль нь SSD1322 хянагчийн IC-тэй; зэрэгцээ, 4 шугамтай SPI болон I²C интерфэйсүүдийг дэмжиж болно; логикийн тэжээлийн хүчдэл нь 3.0V (ердийн утга), жолоодлогын 1/42 үүрэгтэй.
N289-6742ASWAG01-C24 нь COG бүтэцтэй OLED дэлгэц бөгөөд энэхүү OLED модуль нь ухаалаг гэрийн хэрэглээ, гар багаж хэрэгсэл, ухаалаг технологийн төхөөрөмж, автомашин, багаж хэрэгсэл, эмнэлгийн багаж хэрэгсэл гэх мэтт тохиромжтой.
OLED модуль нь -40℃-аас +85℃ хүртэлх температурт ажиллах боломжтой; хадгалах температур нь -40℃-аас +85℃ хооронд хэлбэлздэг.
Ерөнхийдөө N289-6742ASWAG01-C24 OLED самбар нь дэлгэцийн туршлагыг цоо шинэ түвшинд гаргаж буй тоглоомын дүрмийг өөрчилсөн гайхалтай бүтээл юм.
Авсаархан хэмжээ, өндөр нягтрал, онцгой тод байдал зэргээрээ энэхүү OLED самбар нь ухаалаг утас, таблет, дижитал камер гэх мэт олон төрлийн хэрэглээнд тохиромжтой.
Нарийхан хэлбэр болон дэвшилтэт холболтын сонголтууд нь загварлаг, шинэлэг төхөөрөмж бүтээхийг эрмэлздэг дизайнерууд болон үйлдвэрлэгчдэд тохиромжтой.
N289-6742ASWAG01-C24 OLED самбарын тусламжтайгаар дүрслэлээ сайжруулж, контентоо амьдруул.
1. Нимгэн – Арын гэрэлтүүлэг шаардлагагүй, өөрөө цацруулдаг;
2. Өргөн харах өнцөг: Чөлөөт градус;
3. Өндөр тод байдал: 90 cd/m²;
4. Өндөр тодосголтын харьцаа (Dark Room): 2000:1;
5. Өндөр хариу үйлдэл үзүүлэх хурд (<2μS);
6. Өргөн ажиллагааны температур;
7. Цахилгаан зарцуулалт бага.