| Дэлгэцийн төрөл | IPS-TFT-LCD |
| Брэндийн нэр | Мэргэн Ухаан |
| Хэмжээ | 7.0 инч |
| Пикселүүд | 800×480 цэгүүд |
| Чиглэлийг харах | IPS/Үнэгүй |
| Идэвхтэй бүс (AA) | 153.84×85.632 мм |
| Самбарын хэмжээ | 164.90×100×3.5 мм |
| Өнгөний зохицуулалт | RGB босоо судал |
| Өнгө | 16.7 м |
| Гэрэлтүүлэг | 350 (хамгийн бага)cd/м² |
| Интерфэйс | Зэрэгцээ 8 битийн RGB |
| Пин дугаар | 15 |
| Жолоочийн IC | 1*EK9716BD4 1*EK73002AB2 |
| Арын гэрэлтүүлгийн төрөл | 27 ширхэг чиптэй цагаан LED |
| Хүчдэл | 3.0~3.6 В |
| Жин | Тооцоолсон |
| Ашиглалтын температур | -20 ~ +70 °C |
| Хадгалах температур | -30 ~ +80°C |
B070TN333C-27A нь WVGA нягтралтай (800×480 пиксел) өндөр хүчин чадалтай 7 инчийн TFT-LCD модуль юм. Энэхүү үйлдвэрлэлийн зэрэглэлийн дэлгэц нь маш сайн харааны тод байдлыг дэвшилтэт төсөөллийн багтаамжтай мэдрэгчтэй технологитой хослуулсан бөгөөд суулгагдсан програмуудад зориулсан дээд зэргийн гүйцэтгэлийг бий болгодог.
Техникийн үзүүлэлтүүд: