| Дэлгэцийн төрөл | IPS-TFT-LCD |
| Брэндийн нэр | Мэргэн Ухаан |
| Хэмжээ | 1.47 инч |
| Пикселүүд | 172×320 цэгүүд |
| Чиглэлийг харах | IPS/Үнэгүй |
| Идэвхтэй бүс (AA) | 17.65 x 32.83 мм |
| Самбарын хэмжээ | 19.75 x 36.86 x1.56 мм |
| Өнгөний зохицуулалт | RGB босоо судал |
| Өнгө | 65 мянган |
| Гэрэлтүүлэг | 350 (хамгийн бага)cd/м² |
| Интерфэйс | QSP/MCU |
| Пин дугаар | 8 |
| Жолоочийн IC | GC9307 |
| Арын гэрэлтүүлгийн төрөл | 3 цагаан LED |
| Хүчдэл | -0.3~4.6 В |
| Жин | Тооцоолсон |
| Ашиглалтын температур | -20 ~ +70 °C |
| Хадгалах температур | -30 ~ +80°C |
N147-1732THWIG49-C08 нь 1.47 инчийн IPS TFT-LCD модуль бөгөөд 172x320 пикселийн өндөр нягтралтай. Өргөн харах өнцгийн IPS (In-Flane Switching) технологиор тоноглогдсон бөгөөд 80 градусын харах өнцгөөр (зүүн/баруун/дээш/доош) тод, ханасан, байгалийн өнгөөр тогтвортой, өндөр чанартай зургийг гаргадаг.
Энэхүү дэлгэц нь уян хатан системийн интеграцчилалын хувьд SPI зэрэг олон интерфэйсийг дэмждэг. 350 cd/m² өндөр тод байдал нь тод орчны гэрэлд ч гэсэн маш сайн харагдах байдлыг хангадаг. Гүйцэтгэлийг дэвшилтэт GC9307 драйверын IC удирддаг бөгөөд энэ нь жигд, үр ашигтай ажиллагааг хангадаг.
Гол үзүүлэлтүүд:
Контраст харьцаа: 1500:1
Аспектийн харьцаа: 3:4 (Ердийн)
Аналог тэжээлийн хүчдэл: -0.3V - 4.6V (ердийн 2.8V)
Ашиглалтын температур: -20°C-аас +70°C хүртэл
Хадгалах температур: -30°C - +80°C