| Дэлгэцийн төрөл | IPS-TFT-LCD |
| Брэндийн нэр | Мэргэн Ухаан |
| Хэмжээ | 2.79 инч |
| Пикселүүд | 142x428 цэгүүд |
| Чиглэлийг харах | SPI/Үнэгүй |
| Идэвхтэй бүс (AA) | 21.28 x 64.14 |
| Самбарын хэмжээ | 24.38 x 69.43 x 2.15 |
| Өнгөний зохицуулалт | RGB босоо судал |
| Өнгө | 262 мянган |
| Гэрэлтүүлэг | 350 |
| Интерфэйс | SPI/MCU |
| Пин дугаар | 10 |
| Жолоочийн IC | NV3007 |
| Арын гэрэлтүүлгийн төрөл | |
| Хүчдэл | -0.3~4.6 В |
| Жин | Тооцоолсон |
| Ашиглалтын температур | -20 ~ +85 °C |
| Хадгалах температур | -40~ +90°C |
N279-1428KIWIG01-C10 нь 142x428 пикселийн нягтралтай 2.79 инчийн IPS TFT-LCD дэлгэц юм. SPI, MCU, RGB зэрэг янз бүрийн интерфэйсийг дэмждэг тул аливаа төсөлд саадгүй нэгтгэх уян хатан байдлыг хангадаг. Дэлгэцийн 350 cd/m² тод байдал нь тод гэрэлтүүлэгтэй нөхцөлд ч гэсэн тод, тод дүрслэлийг баталгаажуулдаг. Хяналт нь жигд, үр ашигтай ажиллагааг хангахын тулд дэвшилтэт NV3007 драйверын IC ашигладаг.
N279-1428KIWIG01-C10 нь өргөн өнцгийн IPS (Хавтгай дотор шилжих) технологийг ашигладаг. Үзэх хүрээ нь зүүн: 85/баруун: 85/дээш: 85/доош: 85 градус. Тодруулгын харьцаа 1300:1, талын харьцаа 3:4 (ердийн утга). Аналогийн тэжээлийн хүчдэл нь 1.65V-аас 3.3V хүртэл (ердийн утга нь 2.8V). IPS самбар нь өргөн хүрээний харах өнцөг, тод өнгө, ханасан, байгалийн өндөр чанартай дүрстэй. Энэхүү TFT-LCD модуль нь -40℃-аас +85℃ хүртэлх температурт ажиллах боломжтой бөгөөд хадгалах температур нь -40℃-аас +85℃ хооронд хэлбэлздэг.
Өргөн хүрээний дэлгэц: Монохром OLED, TFT, CTP зэрэг;
Дэлгэцийн шийдлүүд: Үйлдвэрлэсэн багаж хэрэгсэл, өөрчлөн тохируулсан FPC, арын гэрэлтүүлэг, хэмжээ; Техникийн дэмжлэг, дизайн орно
А: 1. Би дээжийн захиалга авч болох уу?
А: Тийм ээ, бид чанарыг шалгах, туршихын тулд дээжийн захиалгыг хүлээн авна.
А: 2. Дээж авах хугацаа хэд вэ?
А: Одоогийн дээж 1-3 хоног, захиалгат дээж 15-20 хоног шаардагдана.
А: 3. Та MOQ хязгаарлалттай юу?
А: Манай MOQ нь 1 ширхэг юм.
А: 4. Баталгаат хугацаа хэр удаан вэ?
А: 12 сар.
А: 5. Та дээжийг илгээхдээ ихэвчлэн ямар экспресс ашигладаг вэ?
А: Бид ихэвчлэн DHL, UPS, FedEx эсвэл SF-ээр дээжийг тээвэрлэдэг. Хүрэхэд ихэвчлэн 5-7 хоног болдог.
А: 6. Таны хүлээн зөвшөөрөгдөх төлбөрийн хугацаа хэд вэ?
А: Бидний төлбөрийн хугацаа нь T/T. Бусадтай тохиролцох боломжтой.