| Дэлгэцийн төрөл | OLED |
| Брэндийн нэр | Мэргэн Ухаан |
| Хэмжээ | 0.35 инч |
| Пикселүүд | 20 дүрс |
| Дэлгэцийн горим | Идэвхгүй матриц |
| Идэвхтэй бүс (AA) | 7.7582×2.8 мм |
| Самбарын хэмжээ | 12.1×6×1.2 мм |
| Өнгө | Цагаан/Ногоон |
| Гэрэлтүүлэг | 300 (хамгийн бага)cd/м² |
| Жолоодлогын арга | Дотоод хангамж |
| Интерфэйс | MCU-IO |
| Үүрэг | 1/4 |
| Пин дугаар | 9 |
| Жолоочийн IC | |
| Хүчдэл | 3.0-3.5 В |
| Ашиглалтын температур | -30 ~ +70 °C |
| Хадгалах температур | -40 ~ +80°C |
Манай 0.35 инчийн сегментийн OLED дэлгэцийн гол онцлогуудын нэг нь маш сайн дэлгэцийн эффект юм. Дэлгэц нь тод, тодорхой дүрслэлийг хангахын тулд OLED технологийг ашигладаг бөгөөд энэ нь хэрэглэгчдэд цэсийг хялбархан үзэх, мэдээллийг аль болох тод харах боломжийг олгодог. Цахим тамхиныхаа батерейны түвшинг шалгах эсвэл ухаалаг үсрэлтийн олсоо хянах зэргээр манай OLED дэлгэцүүд нь хэрэглэгчийн сэтгэл хөдөлгөм, тааламжтай туршлагыг баталгаажуулдаг.
Манай OLED дэлгэц нь ганцхан хэрэглээгээр хязгаарлагдахгүй; харин олон төрлийн электрон төхөөрөмжид ашиглагддаг. Цахим тамхинаас эхлээд өгөгдлийн кабель, ухаалаг үсрэлтийн олсноос ухаалаг үзэг хүртэл энэхүү олон үйлдэлт дэлгэцийг олон бүтээгдэхүүнд нэгтгэх боломжтой. Үүний дасан зохицох чадвар нь орчин үеийн, үзэмж сайтай дэлгэцээр төхөөрөмжөө сайжруулахыг эрмэлздэг үйлдвэрлэгчдийн хувьд хамгийн шилдэг сонголт болгодог.
Манай 0.35 инчийн сегментийн OLED дэлгэцийг өвөрмөц болгодог зүйл бол түүний өртөг хэмнэлт юм. Уламжлалт OLED дэлгэцээс ялгаатай нь манай сегментийн дэлгэцүүд нь нэгдсэн хэлхээ (IC) шаарддаггүй. Энэ бүрэлдэхүүн хэсгийг хассанаар бид үйлдвэрлэлийн зардлыг мэдэгдэхүйц бууруулж, гүйцэтгэлийг алдагдуулахгүйгээр илүү хямд бүтээгдэхүүн болсон. Энэ нь манай OLED дэлгэцийг өрсөлдөхүйц үнийг хадгалахын зэрэгцээ өндөр чанартай дэлгэцийг нэгтгэхийг эрмэлздэг бизнес эрхлэгчдэд сэтгэл татам сонголт болгож байна.
Энэхүү бага чадлын OLED дэлгэцийн давуу талуудыг доор харуулав.
1. Нимгэн – Арын гэрэлтүүлэг шаардлагагүй, өөрөө цацруулдаг;
2. Өргөн харах өнцөг: Чөлөөт градус;
3. Өндөр тод байдал: 270 cd/m²;
4. Өндөр тодосголтын харьцаа (Dark Room): 2000:1;
5. Өндөр хариу үйлдэл үзүүлэх хурд (<2μS);
6. Өргөн ажиллагааны температур;
7. Цахилгаан зарцуулалт бага.