| Дэлгэцийн төрөл | OLED |
| Брэндийн нэр | Мэргэн Ухаан |
| Хэмжээ | 1.54 инч |
| Пикселүүд | 64×128 цэгүүд |
| Дэлгэцийн горим | Идэвхгүй матриц |
| Идэвхтэй бүс (AA) | 17.51×35.04 мм |
| Самбарын хэмжээ | 21.51×42.54×1.45 мм |
| Өнгө | Цагаан |
| Гэрэлтүүлэг | 70 (хамгийн бага)cd/м² |
| Жолоодлогын арга | Гадаад хангамж |
| Интерфэйс | I²C/4 утастай SPI |
| Үүрэг | 1/64 |
| Пин дугаар | 13 |
| Жолоочийн IC | SSD1317 |
| Хүчдэл | 1.65-3.3 В |
| Жин | Тооцоолсон |
| Ашиглалтын температур | -40 ~ +70 °C |
| Хадгалах температур | -40 ~ +85°C |
X154-6428TSWXG01-H13 1.54 инчийн график OLED дэлгэцийн модуль
Техникийн үзүүлэлтүүд:
Гол онцлогууд:
Хэрэглээ:
Гүйцэтгэлийн давуу талууд:
Манай X154-6428TSWXG01-H13 OLED модуль нь дараахь зүйлийг хангадаг.
Яагаад энэ модулийг сонгох вэ?
Инженерүүд болон дизайнерууд энэхүү OLED дэлгэцийг дараах зорилгоор сонгосон:
1. Нимгэн – Арын гэрэлтүүлэг шаардлагагүй, өөрөө цацруулдаг;
2. Өргөн харах өнцөг: Чөлөөт градус;
3. Өндөр тод байдал: 95 cd/m²;
4. Өндөр тодосголтын харьцаа (Харанхуй өрөө): 10000:1;
5. Өндөр хариу үйлдэл үзүүлэх хурд (<2μS);
6. Өргөн ажиллагааны температур;
7. Цахилгаан зарцуулалт бага.