| Дэлгэцийн төрөл | IPS-TFT-LCD |
| Брэндийн нэр | Мэргэн Ухаан |
| Хэмжээ | 0.71 инч |
| Пикселүүд | 160×160 цэгүүд |
| Чиглэлийг харах | IPS/Үнэгүй |
| Идэвхтэй бүс (AA) | 18×18 мм |
| Самбарын хэмжээ | 20.12×22.3×1.81 мм |
| Өнгөний зохицуулалт | RGB босоо судал |
| Өнгө | 65 мянган |
| Гэрэлтүүлэг | 350 (хамгийн бага)cd/м² |
| Интерфэйс | RGB |
| Пин дугаар | 12 |
| Жолоочийн IC | GC9D01 |
| Арын гэрэлтүүлгийн төрөл | 1 ширхэг чиптэй цагаан LED гэрэл |
| Хүчдэл | 2.5~3.3 В |
| Жин | Тооцоолсон |
| Ашиглалтын температур | -20 ~ +70 °C |
| Хадгалах температур | -30 ~ +80°C |
N071-1616TBBIG01-H12 нь 160x160 пикселийн нягтралтай, 0.71 инчийн диаметртэй дэлгэцтэй дугуй IPS TFT-LCD дэлгэц юм. Энэхүү дугуй TFT дэлгэц нь SPI интерфэйсээр дамжуулан холбогдох боломжтой GC9D01 драйвер IC-тэй IPS TFT-LCD самбараас бүрдэнэ.
N071-1616TBBIG01-H12 нь IPS (Хавтгай дотор шилжих) самбар бөгөөд дэлгэц эсвэл пиксел унтарсан үед жинхэнэ хар дэвсгэр, зүүн:80 / баруун:80 / дээш:80 / доош:80 градус (ердийн), тодосголтын харьцаа 1200:1 (ердийн утга), тод байдал 350 cd/m² зэрэг өргөн харах өнцөгтэй давуу талтай.
LCM-ийн тэжээлийн хүчдэл нь 2.4V-ээс 3.3V хүртэл байдаг бөгөөд энэ нь ердийн утга нь 2.8V юм. Дэлгэцийн модуль нь авсаархан төхөөрөмж, өмсдөг төхөөрөмж, гэрийн автоматжуулалтын бүтээгдэхүүн, цагаан бүтээгдэхүүн, видео систем гэх мэтт тохиромжтой. Энэ нь -20℃-аас + 70℃ хүртэлх температурт, -30℃-аас +80℃ хүртэлх хадгалах температурт ажиллах боломжтой.