| Дэлгэцийн төрөл | IPS-TFT-LCD |
| Брэндийн нэр | Мэргэн Ухаан |
| Хэмжээ | 2.00 инч |
| Пикселүүд | 240×320 цэгүүд |
| Чиглэлийг харах | IPS/Үнэгүй |
| Идэвхтэй бүс (AA) | 30.6×40.82 мм |
| Самбарын хэмжээ | 34.6×47.8×2.05 мм |
| Өнгөний зохицуулалт | RGB босоо судал |
| Өнгө | 262 мянган |
| Гэрэлтүүлэг | 350 (хамгийн бага)cd/м² |
| Интерфэйс | SPI / MCU/RGB |
| Пин дугаар | 22 |
| Жолоочийн IC | ST7789 |
| Арын гэрэлтүүлгийн төрөл | 3 ширхэг чиптэй цагаан LED |
| Хүчдэл | 2.4~3.3 В |
| Жин | Тооцоолсон |
| Ашиглалтын температур | -20 ~ +70 °C |
| Хадгалах температур | -30 ~ +80°C |
N200-2432KHWIG07-C22 нь 240x320 пикселийн нягтралтай 2 инчийн IPS TFT-LCD дэлгэц юм. SPI, MCU, RGB зэрэг янз бүрийн интерфэйсийг дэмждэг тул аливаа төсөлд саадгүй нэгтгэх уян хатан байдлыг хангадаг. Дэлгэцийн 350 cd/m² тод байдал нь тод гэрэлтүүлэгтэй нөхцөлд ч гэсэн тод, тод дүрслэлийг баталгаажуулдаг. Хяналт нь жигд, үр ашигтай ажиллагааг хангахын тулд дэвшилтэт ST7789 драйвер IC ашигладаг.
N200-2432KHWIG07-C22 нь өргөн өнцгийн IPS (Хавтгайд шилжих) технологийг ашигладаг. Үзэх хүрээ нь зүүн: 80/баруун: 80/дээш: 80/доош: 80 градус. Тодруулгын харьцаа 1500:1, талын харьцаа 3:4 (ердийн утга). Аналогийн тэжээлийн хүчдэл нь 2.4V-ээс 3.3V хүртэл (ердийн утга нь 2.8V). IPS самбар нь өргөн хүрээний харах өнцөг, тод өнгө, ханасан, байгалийн өндөр чанартай дүрстэй. Энэхүү TFT-LCD модуль нь -20℃-аас +70℃ хүртэлх температурт ажиллах боломжтой бөгөөд хадгалах температур нь -30℃-аас +80℃ хүртэл хэлбэлздэг.
New Vision Technology Co., Ltd. нь Шэньжэнь хотод төвтэй бөгөөд 15 жилийн турш хүчтэй судалгаа, хөгжүүлэлтийн чадавхиараа үйлчлүүлэгчдэдээ үйлчилж байна. Бид дэлхий даяарх үйлчлүүлэгчдэд өндөр чанартай дэлгэц, техникийн үйлчилгээ үзүүлэхийг зорьж ажилладаг. N200-2432KHWIG07-C22 зэрэг манай бүтээгдэхүүнүүд нь найдвартай байдал, тогтвортой байдал, үр ашгаараа алдартай.