| Дэлгэцийн төрөл | OLED |
| Брэндийн нэр | Мэргэн Ухаан |
| Хэмжээ | 2.23 инч |
| Пикселүүд | 128×32 цэгүүд |
| Дэлгэцийн горим | Идэвхгүй матриц |
| Идэвхтэй бүс (AA) | 55.02×13.1 мм |
| Самбарын хэмжээ | 62×24×2.0 мм |
| Өнгө | Цагаан/Цэнхэр/Шар |
| Гэрэлтүүлэг | 120 (хамгийн бага)cd/м² |
| Жолоодлогын арга | Гадаад хангамж |
| Интерфэйс | Зэрэгцээ/I²C/4 утастай SPI |
| Үүрэг | 1/32 |
| Пин дугаар | 24 |
| Жолоочийн IC | SSD1305 |
| Хүчдэл | 1.65-3.3 В |
| Жин | Тооцоолсон |
| Ашиглалтын температур | -40 ~ +85 °C |
| Хадгалах температур | -40 ~ +85°C |
X223-2832ASWCG02-C24 нь 128x32 пикселийн нягтралтай, 2.23 инчийн COG график OLED дэлгэц юм. Энэхүү OLED дэлгэцийн модуль нь 62×24×2.0 мм-ийн хүрээтэй, 55.02×13.1 мм-ийн AA хэмжээтэй;
Энэ модуль нь SSD1305 хянагчийн IC-тэй хамт суурилагдсан; үүнийг зэрэгцээ, 4 шугамтай SPI болон I²C интерфэйсүүдээр дэмжих боломжтой; логикийн тэжээлийн хүчдэл нь 3.0V (ердийн утга), жолоодлогын 1/32 үүрэгтэй.
X223-2832ASWCG02-C24 нь COG бүтэцтэй OLED дэлгэц бөгөөд энэхүү OLED модуль нь ухаалаг гэрийн хэрэглээ, санхүүгийн POS, гар багаж хэрэгсэл, ухаалаг технологийн төхөөрөмж, автомашин, ухаалаг зүүдэг төхөөрөмж, эмнэлгийн хэрэгсэл гэх мэтт тохиромжтой. OLED модуль нь -40℃-аас +85℃ хүртэлх температурт ажиллах боломжтой; хадгалах температур нь -40℃-аас +85℃ хооронд хэлбэлздэг.
1. Нимгэн – Арын гэрэлтүүлэг шаардлагагүй, өөрөө цацруулдаг;
2. Өргөн харах өнцөг: Чөлөөт градус;
3. Өндөр тод байдал: 140 cd/m²;
4. Өндөр тодосголтын харьцаа (Dark Room): 2000:1;
5. Өндөр хариу үйлдэл үзүүлэх хурд (<2μS);
6. Өргөн ажиллагааны температур;
7. Цахилгаан зарцуулалт бага.
Хамгийн сүүлийн үеийн технологийг авсаархан дизайнтай хослуулсан хувьсгалт бүтээгдэхүүн болох 2.23 инчийн жижиг OLED дэлгэцийн модулийн шинээр зохион бүтээгдсэн дэлгэцийг худалдаанд гаргалаа.
Энэхүү OLED дэлгэцийн модуль нь ердөө 2.23 инчийн авсаархан дэлгэцтэй тул зай багатай програмуудад тохиромжтой. Жижиг хэмжээтэй хэдий ч дэлгэцийн модуль нь гайхалтай 128x32 цэгийн нягтралтай тул мэдээллийг тодорхой, хурцаар харуулах боломжийг олгодог.
Энэхүү дэлгэцийн модульд ашигласан OLED технологи нь маш сайн дүрсний чанар, тод өнгө, хосгүй тодосголтыг баталгаажуулдаг. Органик гэрэл ялгаруулах диод (OLED) технологи нь арын гэрэлтүүлгийн хэрэгцээг арилгаж, улмаар эрчим хүчний үр ашгийг сайжруулж, арын гэрэлтүүлэгтэй холбоотой асуудлууд, тухайлбал арын гэрэлтүүлэг алдагдахыг арилгадаг.
Энэхүү OLED дэлгэцийн модулийн дэлгэцийн нэг онцлог нь түүний олон талт байдал юм. Та өмсөх боломжтой төхөөрөмж, жижиг электроник эсвэл ухаалаг гэрийн төхөөрөмж боловсруулж байгаа эсэхээс үл хамааран энэхүү модулийг таны дизайнд нэгтгэж болно. Төрөл бүрийн микроконтроллеруудтай нийцтэй байдал болон өргөн хүчдэлийн хүрээ нь үүнийг олон төрлийн хэрэглээнд тохиромжтой болгодог.
2.23 инчийн OLED дэлгэцийн модулийн дэлгэц нь бүх өнцгөөс маш сайн харагдах байдлыг хангаж, гэрэлтүүлгийн хүнд нөхцөлд ч гэсэн таны контентыг тодорхой, уншигдахуйц байлгах боломжийг олгодог. Энэ нь өөр өөр өнцгөөс харах шаардлагатай гадаа тоног төхөөрөмж эсвэл төхөөрөмжүүдэд тохиромжтой болгодог.
Түүнчлэн, энэхүү дэлгэцийн модуль нь таны одоо байгаа системүүдтэй хялбархан нэгтгэгдэх энгийн интерфэйстэй бөгөөд хялбар нэгтгэх зориулалттай. Авсаархан хэмжээ, хөнгөн хийц нь гүйцэтгэлийг алдагдуулахгүйгээр аливаа төсөлд хялбархан нэгтгэх боломжийг олгодог.
Ерөнхийдөө 2.23 инчийн жижиг OLED дэлгэцийн модулийн дэлгэц нь дэлгэцийн технологийн салбарт тоглоомыг өөрчилдөг. Түүний гайхалтай нягтрал, тод өнгө, олон төрлийн програмуудтай нийцтэй байдал нь өндөр чанартай дэлгэцийн шийдлийг хайж буй хөгжүүлэгчдэд төгс сонголт болгодог. Жижиг хэлбэр, дээд зэргийн гүйцэтгэлээрээ энэхүү дэлгэцийн модуль нь бидний электрон төхөөрөмжийг харах, харилцах арга барилыг өөрчлөх болно.
1. Нимгэн – Арын гэрэлтүүлэг шаардлагагүй, өөрөө цацруулдаг;
2. Өргөн харах өнцөг: Чөлөөт градус;
3. Өндөр тод байдал: 140 cd/m²;
4. Өндөр тодосголтын харьцаа (Dark Room): 2000:1;
5. Өндөр хариу үйлдэл үзүүлэх хурд (<2μS);
6. Өргөн ажиллагааны температур;
7. Цахилгаан зарцуулалт бага.