| Дэлгэцийн төрөл | IPS-TFT-LCD |
| Брэндийн нэр | Мэргэн Ухаан |
| Хэмжээ | 0.87 инч |
| Пикселүүд | 50 x 120 цэг |
| Чиглэлийг харах | БҮХ ШҮҮМЖ |
| Идэвхтэй бүс (AA) | 8.49 x 20.37мм |
| Самбарын хэмжээ | 10.8 x 25.38 x 2.13 мм |
| Өнгөний зохицуулалт | RGB босоо судал |
| Өнгө | 65 мянган |
| Гэрэлтүүлэг | 350 (хамгийн бага)cd/м² |
| Интерфэйс | 4 шугамын SPI |
| Пин дугаар | 13 |
| Жолоочийн IC | GC9D01 |
| Арын гэрэлтүүлгийн төрөл | 1 цагаан LED |
| Хүчдэл | 2.5~3.3 В |
| Жин | 1.1 |
| Ашиглалтын температур | -20 ~ +60 °C |
| Хадгалах температур | -30 ~ +80°C |
N087-0512KTBIG41-H13 нь 50x120 пикселийн нягтралтай 0.87 инчийн IPS TFT-LCD дэлгэц юм. SPI зэрэг янз бүрийн интерфэйсийг дэмждэг тул аливаа төсөлд саадгүй нэгтгэх уян хатан байдлыг хангадаг. Дэлгэцийн 350 cd/m² тод байдал нь тод гэрэлтүүлэгтэй нөхцөлд ч гэсэн тод, тод дүрслэлийг баталгаажуулдаг. Хяналт нь жигд, үр ашигтай ажиллагааг хангахын тулд дэвшилтэт GC9D01 драйверын IC ашигладаг.
N087-0512KTBIG41-H13 нь өргөн өнцгийн IPS (Хавтгайд шилжих) технологийг ашигладаг. Үзэх хүрээ нь зүүн: 70/баруун: 70/дээш: 70/доош: 70 градус. Тодруулгын харьцаа 1000:1, талын харьцаа 3:4 (ердийн утга). Аналогийн тэжээлийн хүчдэл нь 2.5V-аас 3.3V хүртэл (ердийн утга нь 2.8V). IPS самбар нь өргөн хүрээний харах өнцөг, тод өнгө, ханасан, байгалийн өндөр чанартай дүрстэй. Энэхүү TFT-LCD модуль нь -20℃-аас +60℃ хүртэлх температурт ажиллах боломжтой бөгөөд хадгалах температур нь -30℃-аас +80℃ хүртэл хэлбэлздэг.