| Дэлгэцийн төрөл | IPS-TFT-LCD |
| Bранд нэр | WISEVISION |
| Sхэмжээ | 0.85 инч |
| Пикселүүд | 128×128 цэгүүд |
| Чиглэлийг харах | IPS/Үнэгүй |
| Идэвхтэй бүс(A).A) | 15.2064x 15.2064 мм |
| Самбарын хэмжээ | 17.58 x 20.82 x1.5 мм |
| Өнгөний зохицуулалт | RGB босоо судал |
| Өнгө | 65 мянган |
| Гэрэлтүүлэг | 300 (хамгийн бага)cd/м² |
| Интерфэйс | SPI / MCU |
| Пин дугаар | 12 |
| Жолоочийн IC | GC9107 |
| Арын гэрэлтүүлгийн төрөл | 1ЦАГААН ЧИП LED |
| Хүчдэл | 2.4~3.3 В |
| Жин | Тооцоолсон |
| Ашиглалтын температур | -20 ~ +70 °C |
| Хадгалах температур | -30 ~ +80°C |
N085-1212TBWIG42-H12 нь жижиг хэмжээтэй 0.85 инчийн IPS өргөн өнцгийн TFT-LCD дэлгэцийн модуль юм. Энэхүү жижиг хэмжээтэй TFT-LCD самбар нь 128x128 пикселийн нягтралтай, GC9107 хянагчийн IC суурилуулсан, 4 утастай SPI интерфэйсийг дэмждэг, тэжээлийн хүчдэлийн (VDD) хүрээ 2.4V~3.3V, модулийн гэрэлтэлт 300 cd/m², контраст 1200 байна.
Энэ модуль нь шууд дэлгэцийн горимд ажилладаг бөгөөд самбар нь өргөн өнцгийн IPS (In хавтгайд шилжих) технологийг ашигладаг. Үзэх хүрээ нь зүүн: 80/баруун: 80/дээш: 80/доош: 80 градус. IPS самбар нь өргөн хүрээний харах өнцөг, тод өнгө, өндөр чанартай, ханасан, байгалийн дүрстэй. Энэ нь өмсдөг төхөөрөмж, эмнэлгийн хэрэгсэл зэрэг хэрэглээнд маш тохиромжтой. Энэхүү модулийн ажиллах температур нь -20 ℃-ээс 70 ℃ хүртэл, хадгалах температур нь -30 ℃-ээс 80 ℃ хүртэл байна.
N085-1212TBWIG42-H12 нь дэвшилтэт GC9107 драйверын IC-ээр тоноглогдсон бөгөөд энэ нь жигд, хариу үйлдэл үзүүлэх ажиллагааг баталгаажуулдаг. Энэ нь таны контентыг ямар ч саатал, гажуудалгүйгээр өөгүй хүргэхийг баталгаажуулдаг. Та өндөр нягтралтай видео тоглуулж байгаа эсвэл нарийвчилсан график үзүүлж байгаа эсэхээс үл хамааран энэхүү TFT дэлгэцийн модуль нь үүнийг хялбархан зохицуулж чадна.