| Дэлгэцийн төрөл | IPS-TFT-LCD |
| Брэндийн нэр | Мэргэн Ухаан |
| Хэмжээ | 1.12 инч |
| Пикселүүд | 50×160 цэгүүд |
| Чиглэлийг харах | БҮХ РИВ |
| Идэвхтэй бүс (AA) | 8.49×27.17 мм |
| Самбарын хэмжээ | 10.8×32.18×2.11 мм |
| Өнгөний зохицуулалт | RGB босоо судал |
| Өнгө | 65 мянган |
| Гэрэлтүүлэг | 350 (хамгийн бага)cd/м² |
| Интерфэйс | 4 шугамын SPI |
| Пин дугаар | 13 |
| Жолоочийн IC | GC9D01 |
| Арын гэрэлтүүлгийн төрөл | 1 ЦАГААН LED |
| Хүчдэл | 2.5~3.3 В |
| Жин | 1.1 |
| Ашиглалтын температур | -20 ~ +60 °C |
| Хадгалах температур | -30 ~ +80°C |
Техникийн тодорхойлолтын сайжруулсан хувилбар энд байна:
N112-0516KTBIG41-H13 нь 50×160 пикселийн нягтралтай авсаархан 1.12 инчийн IPS TFT-LCD модуль юм. Олон талт хэрэглээнд зориулагдсан бөгөөд SPI, MCU, RGB интерфэйс зэрэг олон интерфэйсийн протоколыг дэмждэг бөгөөд янз бүрийн электрон системүүдийн хооронд дасан зохицох боломжтой интеграцийг баталгаажуулдаг. 350 cd/m² өндөр тод гаралттай тул дэлгэц нь эрчимтэй орчны гэрэлтүүлгийн нөхцөлд ч гэсэн маш сайн харагдах байдлыг хадгалдаг.
Гол үзүүлэлтүүд нь:
- Гүйцэтгэлийг оновчтой болгохын тулд дэвшилтэт GC9D01 драйверын IC
- IPS технологиор идэвхжүүлсэн өргөн харах өнцөг (70° L/R/U/D)
- Сайжруулсан 1000:1 контраст харьцаа
- 3:4 харьцаа (стандарт тохиргоо)
- Аналог тэжээлийн хүчдэлийн хүрээ: 2.5V-3.3V (нэрлэсэн 2.8V)
IPS самбар нь байгалийн ханалт болон өргөн хроматик спектртэй, дээд зэргийн өнгө хуулбарлах боломжийг олгодог. Бат бөх чанарыг хангах зорилгоор бүтээгдсэн энэхүү модуль нь -20℃-аас +60℃ хүртэлх температурын хүрээнд ажилладаг бөгөөд -30℃-аас +80℃ хүртэлх хадгалах нөхцлийг тэсвэрлэх чадвартай.
Онцлох шинж чанарууд:
- Өргөн өнгөний гамматай, бодит дүр төрхийн чанартай
- Байгаль орчинд дасан зохицох чадвар сайтай
- Бага хүчдэлийн шаардлага бүхий эрчим хүчний хэмнэлттэй дизайн
- Температурын хэлбэлзэлд тогтвортой гүйцэтгэл
Техникийн үзүүлэлтүүдийн энэхүү хослол нь N112-0516KTBIG41-H13-ийг үйлдвэрлэлийн удирдлага, зөөврийн төхөөрөмж, гадаа тоног төхөөрөмж зэрэг хүнд нөхцөлд найдвартай ажиллагаа шаарддаг хэрэглээнд онцгой тохиромжтой болгодог.