| Дэлгэцийн төрөл | OLED |
| Брэндийн нэр | Мэргэн Ухаан |
| Хэмжээ | 2.70 инч |
| Пикселүүд | 128×64 цэгүүд |
| Дэлгэцийн горим | Идэвхгүй матриц |
| Идэвхтэй бүс (AA) | 61.41×30.69 мм |
| Самбарын хэмжээ | 73×40.24×2.0 мм |
| Өнгө | Цагаан/Цэнхэр/Шар |
| Гэрэлтүүлэг | 50 (хамгийн бага)cd/м² |
| Жолоодлогын арга | Гадаад хангамж |
| Интерфэйс | Зэрэгцээ/I²C/4 утастай SPI |
| Үүрэг | 1/64 |
| Пин дугаар | 30 |
| Жолоочийн IC | SSD1327 |
| Хүчдэл | 1.65-3.3 В |
| Жин | Тооцоолсон |
| Ашиглалтын температур | -40 ~ +70 °C |
| Хадгалах температур | -40 ~ +85°C |
X270-2864ASWHG03-C30 нь 128x64 пикселийн нягтралтай, 2.70 инчийн COG график OLED дэлгэц юм. Энэхүү OLED дэлгэцийн модулийн контурын хэмжээс нь 73×40.24×2.0 мм, AA хэмжээ нь 61.41×30.69 мм юм.
Энэ модуль нь SSD1327 хянагчийн IC-тэй хамт суурилагдсан; үүнийг зэрэгцээ, 4 шугамтай SPI болон I²C интерфэйсүүдээр дэмжих боломжтой; логикийн тэжээлийн хүчдэл нь 3.0V (ердийн утга), жолоодлогын 1/64 үүрэг юм.
X270-2864ASWHG03-C30 нь COG бүтэцтэй OLED дэлгэц бөгөөд энэхүү OLED модуль нь ухаалаг гэрийн хэрэглээ, гар багаж хэрэгсэл, ухаалаг технологийн төхөөрөмж, автомашин, багаж хэрэгсэл, эмнэлгийн хэрэгсэл гэх мэтэд тохиромжтой.
OLED модуль нь -40℃-аас +70℃ хүртэлх температурт ажиллах боломжтой; хадгалах температур нь -40℃-аас +85℃ хооронд хэлбэлздэг.
1. Нимгэн – Арын гэрэлтүүлэг шаардлагагүй, өөрөө цацруулдаг;
2. Өргөн харах өнцөг: Чөлөөт градус;
3. Өндөр тод байдал: 80 cd/m²;
4. Өндөр тодосголтын харьцаа (Dark Room): 2000:1;
5. Өндөр хариу үйлдэл үзүүлэх хурд (<2μS);
6. Өргөн ажиллагааны температур;
7. Цахилгаан зарцуулалт бага.
Хамгийн сүүлийн үеийн инноваци болох 2.70 инчийн жижиг 128x64 цэгтэй OLED дэлгэцийн модулийн дэлгэцийг танилцуулж байна! Энэхүү дэвшилтэт дэлгэцийн модуль нь дэвшилтэт функцууд болон дээд зэргийн гүйцэтгэлийг санал болгодог тул олон төрлийн хэрэглээнд төгс сонголт болдог.
Энэхүү OLED дэлгэцийн модуль нь 2.70 инчийн авсаархан хэмжээтэй тул чанар болон үйл ажиллагааг нь алдагдуулахгүйгээр жижиг төхөөрөмжүүдэд суурилуулахад тохиромжтой. 128x64 цэгийн нягтрал нь хэрэглэгчийн туршлагыг жигд байлгахын тулд тод, тод дүрслэлийг баталгаажуулдаг.
Дэлгэцийн модуль нь маш сайн дүрсний чанар, өндөр тодосголт, тод өнгийг бий болгохын тулд OLED технологийг ашигладаг. OLED нь бусад дэлгэцийн технологиос илүү гүн хар өнгөний түвшин, өргөн харах өнцөгийг санал болгодог тул таны контентыг бусдаас ялгаруулж, үзэгчдийг татан оролцуулдаг.
Энэ модуль нь интеграцийг хялбарчилж, төслийн ерөнхий нарийн төвөгтэй байдлыг бууруулдаг суурилуулсан драйвер IC-тэй. Драйвер IC нь мөн янз бүрийн интерфэйсийн сонголтуудыг агуулдаг тул төрөл бүрийн микроконтроллер болон хөгжүүлэлтийн самбаруудтай нийцтэй болгож, одоо байгаа системд хялбархан нэгтгэх боломжийг олгодог.
Энэхүү дэлгэцийн модуль нь бага эрчим хүч зарцуулдаг тул эрчим хүч хэмнэхээс гадна төхөөрөмжийн батерейны ашиглалтын хугацааг уртасгадаг тул зөөврийн хэрэглээнд маш сайн сонголт болдог. Та зүүдэг төхөөрөмж, эмнэлгийн хэрэгсэл эсвэл үйлдвэрлэлийн хяналтын систем зохион бүтээж байгаа эсэхээс үл хамааран энэхүү OLED дэлгэцийн модуль нь таны хүлээлтийг хангаж, давж гарах болно.
Түүнчлэн, уг модулийг бат бөх чанар, удаан эдэлгээтэй ажиллагаанд анхаарлаа хандуулан бүтээсэн бөгөөд энэ нь хатуу ширүүн ажиллагааны нөхцөлд тэсвэртэй байдлыг баталгаажуулдаг. Авсаархан загвар, бат бөх хийц нь гадаа болон үйлдвэрлэлийн хэрэглээ зэрэг янз бүрийн орчинд тохиромжтой болгодог.
Ерөнхийдөө 2.70 инчийн жижиг 128x64 цэгтэй OLED дэлгэцийн модулийн дэлгэц нь таны дэлгэцийн хэрэгцээнд зориулсан олон талын, найдвартай шийдэл юм. Авсаархан хэмжээ, өндөр нягтрал, дэвшилтэт функцууд нь үүнийг олон төрлийн хэрэглээнд тохиромжтой болгодог. Манай хувьсгалт OLED дэлгэцийн модулиудтай хамт ирээдүйн дэлгэцийн технологийг мэдрээрэй.