| Дэлгэцийн төрөл | IPS-TFT-LCD |
| Брэндийн нэр | Мэргэн Ухаан |
| Хэмжээ | 4.30 инч |
| Пикселүүд | 480×272 цэгүүд |
| Чиглэлийг харах | IPS/Үнэгүй |
| Идэвхтэй бүс (AA) | 95.04×53.86 мм |
| Самбарын хэмжээ | 67.30×105.6×3.0 мм |
| Өнгөний зохицуулалт | RGB босоо судал |
| Өнгө | 262 мянган |
| Гэрэлтүүлэг | 300 cd/m² |
| Интерфэйс | RGB |
| Пин дугаар | 15 |
| Жолоочийн IC | NV3047 |
| Арын гэрэлтүүлгийн төрөл | 7 ширхэг чиптэй цагаан LED |
| Хүчдэл | 3.0~3.6 В |
| Жин | Тооцоолсон |
| Ашиглалтын температур | -20 ~ +70 °C |
| Хадгалах температур | -30 ~ +80°C |
043B113C-07A нь өргөн харах өнцөгтэй LCD дэлгэцийн модультай, 480x272 нягтралтай, NV3047 драйверын IC суурилуулсан, RGB 24 битийн интерфэйсийг дэмждэг 4.3 инчийн IPS TFT-LCD дэлгэц юм.
Энэхүү IPS TFT модуль нь 300 cd/m² гэрэлтэй (ердийн утга), дэлгэцийн харьцаа 16:9, контраст 1000 (ердийн утга), гялгар шилтэй.
043B113C-07A нь IPS (Хавтгай дотор шилжих) самбарын технологийг хамгийн өргөн харах өнцөгтэй, зүүн: 85/баруун: 85/дээд: 85/доод: 85 градусын харах хүрээтэй ашигладаг.
IPS самбар нь өргөн харах өнцөг, тод өнгө, өндөр чанартай зургуудтай бөгөөд ханасан, байгалийн юм.
Модулийн ажиллах температур -20 ℃-ээс +70 ℃ хүртэл, хадгалах температур -30 ℃-ээс +80 ℃ хүртэл байна.