| Дэлгэцийн төрөл | OLED |
| Брэндийн нэр | Мэргэн Ухаан |
| Хэмжээ | 2.23 инч |
| Пикселүүд | 128×32 цэгүүд |
| Дэлгэцийн горим | Идэвхгүй матриц |
| Идэвхтэй бүс (AA) | 55.02×13.1 мм |
| Самбарын хэмжээ | 62×24×2.0 мм |
| Өнгө | Цагаан/Цэнхэр/Шар |
| Гэрэлтүүлэг | 120 (хамгийн бага)cd/м² |
| Жолоодлогын арга | Гадаад хангамж |
| Интерфэйс | Зэрэгцээ/I²C/4 утастай SPI |
| Үүрэг | 1/32 |
| Пин дугаар | 24 |
| Жолоочийн IC | SSD1305 |
| Хүчдэл | 1.65-3.3 В |
| Жин | Тооцоолсон |
| Ашиглалтын температур | -40 ~ +85 °C |
| Хадгалах температур | -40 ~ +85°C |
X223-2832ASWCG02-C24 нь 128x32 пикселийн нягтралтай, 2.23 инчийн COG график OLED дэлгэц юм. Энэхүү OLED дэлгэцийн модуль нь 62×24×2.0 мм-ийн хүрээтэй, 55.02×13.1 мм-ийн AA хэмжээтэй;
Энэ модуль нь SSD1305 хянагчийн IC-тэй хамт суурилагдсан; үүнийг зэрэгцээ, 4 шугамтай SPI болон I²C интерфэйсүүдээр дэмжих боломжтой; логикийн тэжээлийн хүчдэл нь 3.0V (ердийн утга), жолоодлогын 1/32 үүрэгтэй.
X223-2832ASWCG02-C24 нь COG бүтэцтэй OLED дэлгэц бөгөөд энэхүү OLED модуль нь ухаалаг гэрийн хэрэглээ, санхүүгийн POS, гар багаж хэрэгсэл, ухаалаг технологийн төхөөрөмж, автомашин, ухаалаг зүүдэг төхөөрөмж, эмнэлгийн хэрэгсэл гэх мэтт тохиромжтой. OLED модуль нь -40℃-аас +85℃ хүртэлх температурт ажиллах боломжтой; хадгалах температур нь -40℃-аас +85℃ хооронд хэлбэлздэг.
1. Нимгэн – Арын гэрэлтүүлэг шаардлагагүй, өөрөө цацруулдаг;
2. Өргөн харах өнцөг: Чөлөөт градус;
3. Өндөр тод байдал: 140 cd/m²;
4. Өндөр тодосголтын харьцаа (Dark Room): 2000:1;
5. Өндөр хариу үйлдэл үзүүлэх хурд (<2μS);
6. Өргөн ажиллагааны температур;
7. Цахилгаан зарцуулалт бага.
Бид зай багатай хэрэглээнд зориулагдсан авсаархан хэрнээ хүчирхэг инноваци болох 2.23 инчийн OLED дэлгэцийн модулийг танилцуулж байгаадаа баяртай байна. 128x32 цэгийн нягтралтай энэхүү жижиг дэлгэц нь арын гэрэлтүүлгийн шаардлагыг арилгахын тулд дэвшилтэт OLED технологийг ашиглан онцгой тод, тод дүрслэлийг өгдөг. Үүний үр дүнд дээд зэргийн эрчим хүчний хэмнэлт, арын гэрэлтүүлэг алдагдахгүй, гайхалтай тодосгогч харьцаа нь контентыг амьдруулдаг.
Олон талт байдлыг хангах зорилгоор бүтээгдсэн энэхүү модуль нь микроконтроллертой өргөн нийцтэй байдал болон өргөн хүчдэлийн хүрээний ачаар өмсдөг төхөөрөмж, ухаалаг гэрийн төхөөрөмж, авсаархан электрониктой төгс нэгтгэгддэг. Өргөн харах өнцөг нь янз бүрийн гэрэлтүүлгийн нөхцөлд уншихад хялбар байдлыг хангаж, гадаа ашиглах төхөөрөмж эсвэл олон өнцөгт дэлгэцэнд тохиромжтой болгодог. Хэт нимгэн, хөнгөн хийцтэй хэдий ч модуль нь бат бөх гүйцэтгэлийг хадгалж, системийг хялбархан нэгтгэхэд хялбар залгаад ашиглах боломжийг олгодог.
Энэхүү дэлгэцийн модуль нь OLED-ийн хамгийн сүүлийн үеийн давуу талууд болох тод өнгө, бага эрчим хүчний хэрэглээ, найдвартай байдлыг ирээдүйд бэлэн болгох хэлбэр хүчин зүйлтэй хослуулсан нь авсаархан харааны шийдлүүдийг дахин тодорхойлж байна. Прототип хийх эсвэл олноор үйлдвэрлэхээс үл хамааран энэ нь хөгжүүлэгчдэд орон зай, чанарыг алдагдуулахгүйгээр хэрэглэгчийн туршлагыг сайжруулах боломжийг олгодог. Дэлгэцийн технологийн салбарт жинхэнэ тоглоомын өөрчлөлтийг авчирдаг энэхүү модуль нь орчин үеийн электроникийн инновацийн шинэ стандартыг тогтоодог.
1. Нимгэн – Арын гэрэлтүүлэг шаардлагагүй, өөрөө цацруулдаг;
2. Өргөн харах өнцөг: Чөлөөт градус;
3. Өндөр тод байдал: 140 cd/m²;
4. Өндөр тодосголтын харьцаа (Dark Room): 2000:1;
5. Өндөр хариу үйлдэл үзүүлэх хурд (<2μS);
6. Өргөн ажиллагааны температур;
7. Цахилгаан зарцуулалт бага.