| Дэлгэцийн төрөл | IPS-TFT-LCD |
| Брэндийн нэр | Мэргэн Ухаан |
| Хэмжээ | 1.47 инч |
| Пикселүүд | 172×320 цэгүүд |
| Чиглэлийг харах | IPS/Үнэгүй |
| Идэвхтэй бүс (AA) | 17.65 x 32.83 мм |
| Самбарын хэмжээ | 19.75 x 36.86 x1.56 мм |
| Өнгөний зохицуулалт | RGB босоо судал |
| Өнгө | 65 мянган |
| Гэрэлтүүлэг | 350 (хамгийн бага)cd/м² |
| Интерфэйс | QSP/MCU |
| Пин дугаар | 8 |
| Жолоочийн IC | GC9307 |
| Арын гэрэлтүүлгийн төрөл | 3 цагаан LED |
| Хүчдэл | -0.3~4.6 В |
| Жин | Тооцоолсон |
| Ашиглалтын температур | -20 ~ +70 °C |
| Хадгалах температур | -30 ~ +80°C |
N147-1732THWIG49-C08 нь 172*320 пикселийн нягтралтай 1.47 инчийн IPS TFT-LCD дэлгэц юм. SPI зэрэг янз бүрийн интерфэйсийг дэмждэг тул аливаа төсөлд саадгүй нэгтгэх уян хатан байдлыг хангадаг. Дэлгэцийн 350 cd/m² тод байдал нь тод гэрэлтүүлэгтэй нөхцөлд ч гэсэн тод, тод дүрслэлийг баталгаажуулдаг. Хяналт нь жигд, үр ашигтай ажиллагааг хангахын тулд дэвшилтэт GC9307 драйвер IC ашигладаг.
N147-1732THWIG49-C08 нь өргөн өнцгийн IPS (Хавтгай дотор шилжих) технологийг ашигладаг. Үзэх хүрээ нь зүүн: 80/баруун: 80/дээш: 80/доош: 80 градус. Тодруулгын харьцаа 1500:1, талын харьцаа 3:4 (ердийн утга). Аналогийн тэжээлийн хүчдэл -0.3V-ээс 4.6V хүртэл (ердийн утга нь 2.8V). IPS самбар нь өргөн хүрээний харах өнцөг, тод өнгө, ханасан, байгалийн өндөр чанартай дүрстэй. Энэхүү TFT-LCD модуль нь -20℃-аас +70℃ хүртэлх температурт ажиллах боломжтой бөгөөд хадгалах температур нь -30℃-аас +80℃ хүртэл хэлбэлздэг.