| Дэлгэцийн төрөл | IPS-TFT-LCD |
| Брэндийн нэр | Мэргэн Ухаан |
| Хэмжээ | 1.65 инч |
| Пикселүүд | 142 x 428 цэг |
| Чиглэлийг харах | IPS/Үнэгүй |
| Идэвхтэй бүс (AA) | 13.16 x 39.68 мм |
| Самбарын хэмжээ | 16.3 x 44.96 x 2.23 мм |
| Өнгөний зохицуулалт | RGB босоо судал |
| Өнгө | 65 мянган |
| Гэрэлтүүлэг | 350 (хамгийн бага)cd/м² |
| Интерфэйс | 4 шугамын SPI/MCU |
| Пин дугаар | 13 |
| Жолоочийн IC | NV3007 |
| Арын гэрэлтүүлгийн төрөл | 3 цагаан LED |
| Хүчдэл | 2.5~3.3 В |
| Жин | 1.1 |
| Ашиглалтын температур | -20 ~ +60 °C |
| Хадгалах температур | -30 ~ +80°C |
SPEC N165-1442KTBIG31-H13 нь 142×428 пикселийн нягтралтай 1.65 инчийн IPS TFT-LCD дэлгэц юм. SPI, MCU, RGB зэрэг янз бүрийн интерфэйсийг дэмждэг тул аливаа төсөлд саадгүй нэгтгэх уян хатан байдлыг хангадаг. Дэлгэцийн 350 cd/m² тод байдал нь тод гэрэлтүүлэгтэй нөхцөлд ч гэсэн тод, тод дүрслэлийг баталгаажуулдаг. Хяналт нь жигд, үр ашигтай ажиллагааг хангахын тулд дэвшилтэт NV3007 драйверын IC ашигладаг.
SPEC N165-1442KTBIG31-H13 нь өргөн өнцгийн IPS (Хавтгайд шилжих) технологийг ашигладаг. Үзэх хүрээ нь зүүн: 80/баруун: 80/дээш: 80/доош: 80 градус. Тодруулгын харьцаа 1000:1, талын харьцаа 3:4 (ердийн утга). Аналогийн тэжээлийн хүчдэл нь 2.5V-аас 3.3V хүртэл (ердийн утга нь 2.8V). IPS самбар нь өргөн хүрээний харах өнцөг, тод өнгө, ханасан, байгалийн өндөр чанартай зурагтай. Энэхүү TFT-LCD модуль нь -20℃-аас +60℃ хүртэлх температурт ажиллах боломжтой бөгөөд хадгалах температур нь -30℃-аас +80℃ хүртэл хэлбэлздэг.
Өргөн хүрээний дэлгэц: Монохром OLED, TFT, CTP зэрэг;
Дэлгэцийн шийдлүүд: Үйлдвэрлэсэн багаж хэрэгсэл, өөрчлөн тохируулсан FPC, арын гэрэлтүүлэг, хэмжээ; Техникийн дэмжлэг, дизайн орно
А: 1. Би дээжийн захиалга авч болох уу?
А: Тийм ээ, бид чанарыг шалгах, туршихын тулд дээжийн захиалгыг хүлээн авна.
А: 2. Дээж авах хугацаа хэд вэ?
А: Одоогийн дээж 1-3 хоног, захиалгат дээж 15-20 хоног шаардагдана.
А: 3. Та MOQ хязгаарлалттай юу?
А: Манай MOQ нь 1 ширхэг юм.
А: 4. Баталгаат хугацаа хэр удаан вэ?
А: 12 сар.
А: 5. Та дээжийг илгээхдээ ихэвчлэн ямар экспресс ашигладаг вэ?
А: Бид ихэвчлэн DHL, UPS, FedEx эсвэл SF-ээр дээжийг тээвэрлэдэг. Хүрэхэд ихэвчлэн 5-7 хоног болдог.
А: 6. Таны хүлээн зөвшөөрөгдөх төлбөрийн хугацаа хэд вэ?
А: Бидний төлбөрийн хугацаа нь T/T. Бусадтай тохиролцох боломжтой.