N286-3796KBWIG01-C24 нь жижиг хэмжээтэй 2.86 инчийн IPS өргөн өнцгийн TFT-LCD дэлгэцийн модуль юм. Энэхүү жижиг хэмжээтэй TFT-LCD самбар нь 376×960 пикселийн нягтралтай, дэлгэцийн модуль нь ST7701S хянагчийн IC-тэй, MIPI интерфэйсийг дэмждэг, тэжээлийн хүчдэл (VDD) нь 2.4V~3.3V, модулийн гэрэлтэлт 350 cd/m² (ердийн утга), тодосголт 1200 (ердийн утга) юм.
Энэхүү 2.86 инчийн TFT-LCD дэлгэцийн модуль нь босоо горимтой бөгөөд самбар нь өргөн өнцгийн IPS (Хавтгайд шилжих) технологийг ашигладаг. Үзэх хүрээ нь зүүн: 80/баруун: 80/дээш: 80/доош: 80 градус. Энэхүү самбар нь өргөн хүрээний хэтийн төлөв, тод өнгө, өндөр чанартай, ханасан шинж чанартай дүрстэй. Энэ нь өмсдөг төхөөрөмж, гар төхөөрөмж, аюулгүй байдлын хяналтын систем зэрэг хэрэглээнд маш тохиромжтой. Энэхүү модулийн ажиллах температур нь -20 ℃-ээс 70 ℃ хүртэл, хадгалах температур нь -30 ℃-ээс 80 ℃ хүртэл байна.
| Дэлгэцийн төрөл | IPS-TFT-LCD |
| Bранд нэр | WISEVISION |
| Sхэмжээ | 2.86инч |
| Пикселүүд | 376×960 цэг |
| Чиглэлийг харах | IPS/Үнэгүй |
| Идэвхтэй бүс (A).A) | 26.51×67.68 мм |
| Самбарын хэмжээ | 31.2×76.6×2.13 мм |
| Өнгөний зохицуулалт | RGB босоо судал |
| Өнгө | 262K |
| Гэрэлтүүлэг | 320 (Хамгийн бага)cd/м² |
| Интерфэйс | MIPI |
| Пин дугаар | 24 |
| Жолоочийн IC | ST7701S |
| Арын гэрэлтүүлгийн төрөл | 4 ширхэг чиптэй цагаан LED |
| Хүчдэл | 2.4~3.3 В |
| Жин | 1.2 |
| Ашиглалтын температур | -20 ~ +70 °C |
| Хадгалах температур | -30 ~ +80°C |
Өргөн хүрээний дэлгэц: Монохром OLED, TFT, CTP зэрэг;
Дэлгэцийн шийдлүүд: Үйлдвэрлэсэн багаж хэрэгсэл, өөрчлөн тохируулсан FPC, арын гэрэлтүүлэг, хэмжээ; Техникийн дэмжлэг, дизайн орно
Эцсийн хэрэглээний талаар гүнзгий, цогц ойлголттой байх;
Төрөл бүрийн дэлгэцийн төрлүүдийн өртөг болон гүйцэтгэлийн давуу талын шинжилгээ;
Хамгийн тохиромжтой дэлгэцийн технологийг шийдэхийн тулд үйлчлүүлэгчидтэй тайлбар, хамтын ажиллагаа явуулах;
Үйл явцын технологи, бүтээгдэхүүний чанар, зардал хэмнэх, хүргэлтийн хуваарь гэх мэтийг тасралтгүй сайжруулах тал дээр ажиллах.
А: 1. Би дээжийн захиалга авч болох уу?
А: Тийм ээ, бид чанарыг шалгах, туршихын тулд дээжийн захиалгыг хүлээн авна.
А: 2. Дээж авах хугацаа хэд вэ?
А: Одоогийн дээж 1-3 хоног, захиалгат дээж 15-20 хоног шаардагдана.
А: 3. Та MOQ хязгаарлалттай юу?
А: Манай MOQ нь 1 ширхэг юм.
А: 4. Баталгаат хугацаа хэр удаан вэ?
А: 12 сар.
А: 5. Та дээжийг илгээхдээ ихэвчлэн ямар экспресс ашигладаг вэ?
А: Бид ихэвчлэн DHL, UPS, FedEx эсвэл SF-ээр дээжийг тээвэрлэдэг. Хүрэхэд ихэвчлэн 5-7 хоног болдог.
А: 6. Таны хүлээн зөвшөөрөгдөх төлбөрийн хугацаа хэд вэ?
А: Бидний төлбөрийн хугацаа нь T/T. Бусадтай тохиролцох боломжтой.