N072-0616TBBIG45-H10 нь 0.72 инчийн диагональ дугуй дэлгэцтэй, 60*160 пикселийн нягтралтай TFT-LCD модуль юм. Энэхүү дугуй LCD дэлгэц нь SPI самбарыг ашигладаг бөгөөд өндөр тодосголт, дэлгэц эсвэл пиксел унтарсан үед бүрэн хар дэвсгэр, зүүн:80 / баруун:80 / дээш:80 / доош:80 градус (ердийн), 1500:1 тодосголтын харьцаа (ердийн утга), 350 cd/m² тод байдал (ердийн утга), гялбааны эсрэг шилэн гадаргуу зэрэг давуу талуудтай.
Модуль нь SPI интерфэйсээр дамжуулан дэмжих боломжтой GC9D01 драйверын IC-тэй. LCD дэлгэцийн тэжээлийн хүчдэл нь 2.5V-аас 3.3V хүртэл байдаг бөгөөд энэ нь ердийн утга нь 2.8V юм. Дэлгэцийн модуль нь авсаархан төхөөрөмж, өмсдөг төхөөрөмж, гэрийн автоматжуулалтын бүтээгдэхүүн, цагаан бүтээгдэхүүн, видео систем, эмнэлгийн хэрэгсэл гэх мэтт тохиромжтой. Энэ нь -20℃-аас +60℃ хүртэлх температурт, -30℃-аас +80℃ хүртэлх хадгалах температурт ажиллах боломжтой.
| Дэлгэцийн төрөл | IPS-TFT-LCD |
| Bранд нэр | WISEVISION |
| Sхэмжээ | 0.72инч |
| Пикселүүд | 60×160 цэг |
| Чиглэлийг харах | Бүх харах |
| Идэвхтэй бүс (A).A) | 6.41*17.09мм |
| Самбарын хэмжээ | 8.52(Өндөр) x 21.695(V) x1.47(Өндөр)мм |
| Өнгөний зохицуулалт | RGB босоо судал |
| Өнгө | |
| Гэрэлтүүлэг | 350 (Хамгийн бага)cd/м² |
| Интерфэйс | МХХ |
| Пин дугаар | 10 |
| Жолоочийн IC | GC9D01 |
| Арын гэрэлтүүлгийн төрөл | 1 ЦАГААН ЛЕД |
| Хүчдэл | 2.5~3.3 В |
| Жин | 1.1 |
| Ашиглалтын температур | -20 ~ +60 °C |
| Хадгалах температур | -30 ~ +80°C |
Өргөн хүрээний дэлгэц: Монохром OLED, TFT, CTP зэрэг;
Дэлгэцийн шийдлүүд: Үйлдвэрлэсэн багаж хэрэгсэл, өөрчлөн тохируулсан FPC, арын гэрэлтүүлэг, хэмжээ; Техникийн дэмжлэг, дизайн орно
Эцсийн хэрэглээний талаар гүнзгий, цогц ойлголттой байх;
Төрөл бүрийн дэлгэцийн төрлүүдийн өртөг болон гүйцэтгэлийн давуу талын шинжилгээ;
Хамгийн тохиромжтой дэлгэцийн технологийг шийдэхийн тулд үйлчлүүлэгчидтэй тайлбар, хамтын ажиллагаа явуулах;
Үйл явцын технологи, бүтээгдэхүүний чанар, зардал хэмнэх, хүргэлтийн хуваарь гэх мэтийг тасралтгүй сайжруулах тал дээр ажиллах.
А: 1. Би дээжийн захиалга авч болох уу?
А: Тийм ээ, бид чанарыг шалгах, туршихын тулд дээжийн захиалгыг хүлээн авна.
А: 2. Дээж авах хугацаа хэд вэ?
А: Одоогийн дээж 1-3 хоног, захиалгат дээж 15-20 хоног шаардагдана.
А: 3. Та MOQ хязгаарлалттай юу?
А: Манай MOQ нь 1 ширхэг юм.
А: 4. Баталгаат хугацаа хэр удаан вэ?
А: 12 сар.
А: 5. Та дээжийг илгээхдээ ихэвчлэн ямар экспресс ашигладаг вэ?
А: Бид ихэвчлэн DHL, UPS, FedEx эсвэл SF-ээр дээжийг тээвэрлэдэг. Хүрэхэд ихэвчлэн 5-7 хоног болдог.
А: 6. Таны хүлээн зөвшөөрөгдөх төлбөрийн хугацаа хэд вэ?
А: Бидний төлбөрийн хугацаа нь T/T. Бусадтай тохиролцох боломжтой.