| Дэлгэцийн төрөл | OLED |
| Брэндийн нэр | Мэргэн Ухаан |
| Хэмжээ | 1.54 инч |
| Пикселүүд | 128×64 цэгүүд |
| Дэлгэцийн горим | Идэвхгүй матриц |
| Идэвхтэй бүс (AA) | 35.052×17.516 мм |
| Самбарын хэмжээ | 42.04×27.22×1.4 мм |
| Өнгө | Цагаан |
| Гэрэлтүүлэг | 100 (хамгийн бага)cd/м² |
| Жолоодлогын арга | Гадаад хангамж |
| Интерфэйс | Зэрэгцээ/I²C/4 утастай SPI |
| Үүрэг | 1/64 |
| Пин дугаар | 24 |
| Жолоочийн IC | SSD1309 |
| Хүчдэл | 1.65-3.3 В |
| Жин | Тооцоолсон |
| Ашиглалтын температур | -40 ~ +70 °C |
| Хадгалах температур | -40 ~ +85°C |
X154-2864KSWTG01-C24 нь SPI OLED дэлгэц бөгөөд 128x64 пиксел, диагональ хэмжээ нь 1.54 инч юм. Энэхүү график дэлгэц нь модулийн хэмжээ 42.04×27.22×1.4 мм, AA хэмжээ нь 35.052 x 17.516 мм; SSD1309 хянагчийн IC-тэй бөгөөд зэрэгцээ, I²C болон 4 утастай цуваа SPI интерфэйсийг дэмждэг.
X154-2864KSWTG01-C24 нь COG бүтэцтэй OLED дэлгэц бөгөөд энэхүү OLED модуль нь хөнгөн, бага чадалтай, маш нимгэн тул гэрийн хэрэглээ, санхүүгийн POS, гар багаж хэрэгсэл, ухаалаг технологийн төхөөрөмж, автомашин, эмнэлгийн хэрэгсэл гэх мэтт тохиромжтой.
OLED модуль нь -40℃-аас +70℃ хүртэлх температурт ажиллах боломжтой; хадгалах температур нь -40℃-аас +85℃ хооронд хэлбэлздэг.
OLED, PMOLED, OLED самбар болон OLED модуль зэрэг түлхүүр үгсийг ашиглан X154-2864KSTWG01-C24 нь өндөр чанартай дэлгэцийн шийдлүүдийг хайж буй хүмүүсийн хувьд хамгийн эхний сонголт юм.
Хэрэглээний электроник, зүүдэг төхөөрөмж эсвэл үйлдвэрлэлийн зориулалттай эсэхээс үл хамааран энэхүү OLED самбар нь дээд зэргийн гүйцэтгэл, найдвартай байдлыг хангадаг.
Түүний жинхэнэ загвар, гайхалтай үзүүлэлтүүд нь зах зээл дээрх гайхалтай сонголт болгодог.
1. Нимгэн – Арын гэрэлтүүлэг шаардлагагүй, өөрөө цацруулдаг;
2. Өргөн харах өнцөг: Чөлөөт градус;
3. Өндөр тод байдал: 100 (хамгийн бага)cd/m²;
4. Өндөр тодосголтын харьцаа (Dark Room): 2000:1;
5. Өндөр хариу үйлдэл үзүүлэх хурд (<2μS);
6. Өргөн ажиллагааны температур;
7. Цахилгаан зарцуулалт бага.