| Дэлгэцийн төрөл | OLED |
| Брэндийн нэр | Мэргэн Ухаан |
| Хэмжээ | 1.71 инч |
| Пикселүүд | 128×32 цэгүүд |
| Дэлгэцийн горим | Идэвхгүй матриц |
| Идэвхтэй бүс (AA) | 42.218×10.538 мм |
| Самбарын хэмжээ | 50.5×15.75×2.0 мм |
| Өнгө | Монохром (Цагаан) |
| Гэрэлтүүлэг | 80 (хамгийн бага)cd/м² |
| Жолоодлогын арга | Гадаад хангамж |
| Интерфэйс | Зэрэгцээ/I²C/4 утастай SPI |
| Үүрэг | 1/64 |
| Пин дугаар | 18 |
| Жолоочийн IC | SSD1312 |
| Хүчдэл | 1.65-3.5 В |
| Жин | Тооцоолсон |
| Ашиглалтын температур | -40 ~ +70 °C |
| Хадгалах температур | -40 ~ +85°C |
X171-2832ASWWG03-C18 нь COG OLED дэлгэцийн модуль юм. 42.218×10.538 мм хэмжээтэй AA дэлгэц болон 50.5×15.75×2.0 мм хэмжээтэй хэт нимгэн хүрээтэй OLED дэлгэцийн модуль нь аливаа электрон төхөөрөмжтэй төгс зохицох авсаархан, дэгжин загварыг санал болгодог.
Модулийн 100 cd/m² тод байдал нь гэрэлтүүлэг сайтай орчинд ч гэсэн тод, тод дүрслэлийг баталгаажуулдаг.
Үүний олон талт интерфэйсийн сонголтуудад параллель, I²C, болон 4 утастай SPI багтдаг бөгөөд энэ нь олон төрлийн хэрэглээний шаардлагыг хангах уян хатан интеграцийн боломжийг олгодог.
Энэхүү OLED дэлгэц нь SSD1315 IC болон SSD1312 драйвер IC-тэй бөгөөд OLED дэлгэцийн модуль нь онцгой гүйцэтгэл болон найдвартай байдлыг баталгаажуулдаг.
Драйверын IC нь өгөгдөл дамжуулах хурдыг хурдан бөгөөд нарийвчлалтайгаар хангаж, хэрэглэгчийн харилцан үйлчлэлийг жигд явуулах боломжийг олгодог.
Зүүж болдог спортын хэрэгсэл, эрүүл мэндийн тоног төхөөрөмж эсвэл ухаалаг үйлдвэрлэлийн системд зориулсан эсэхээс үл хамааран манай OLED дэлгэцийн модуль нь хэрэглэгчийн туршлагыг сайжруулж, бүтээгдэхүүний тань жинхэнэ боломжийг харуулах төгс сонголт юм.
1. Нимгэн – Арын гэрэлтүүлэг шаардлагагүй, өөрөө цацруулдаг;
2. Өргөн харах өнцөг: Чөлөөт градус;
3. Өндөр тод байдал: 100 cd/m²;
4. Өндөр тодосголтын харьцаа (Dark Room): 2000:1;
5. Өндөр хариу үйлдэл үзүүлэх хурд (<2μS);
6. Өргөн ажиллагааны температур;
7. Цахилгаан зарцуулалт бага.